Jesteś tutaj: StartLigaSezon 2015/2016III Liga SeniorówTerminarzSezon 2015/2016 Seniorzy III Liga - runda zasadnicza
Sezon 2015/2016 Seniorzy III Liga - runda zasadnicza
Print
Kolejka 11 24-10-2015 16:00 KS Zawkrze Mława 0 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 1 25-10-2015 18:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 1 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 9 29-10-2015 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 1 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 4 31-10-2015 15:00 APIS GV Mokobody 3 : 1 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 1 04-11-2015 19:30 KKS Kozienice 3 : 0 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 2 05-11-2015 00:00 MKS MDK Warszawa 3 : 1 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 5 05-11-2015 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 1 APIS GV Mokobody

Kolejka 16 07-11-2015 19:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 1 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 17 07-11-2015 19:00 KS LESAN Halinów 3 : 1 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 9 08-11-2015 16:00 GKS Jaguar Wolanów 3 : 0 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 18 10-11-2015 20:30 SPS 4CV Garwolin 2 : 3 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 6 13-11-2015 19:00 KKS Kozienice 3 : 0 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 2 14-11-2015 20:00 APIS GV Mokobody 0 : 3 KS LESAN Halinów
  15-11-2015 00:00 UKS Olimp Skaryszew 3 : 2 UKS Powsinek Wilanów
  15-11-2015 18:00 SPS Volley Ostrołęka 1 : 3 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 10 17-11-2015 19:30 GKS Jaguar Wolanów 3 : 1 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 15 19-11-2015 20:00 UKS Powsinek Wilanów 1 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 21 20-11-2015 18:30 MKS MDK Warszawa 3 : 0 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 19 21-11-2015 16:00 KS Zawkrze Mława 0 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 8 21-11-2015 18:00 UMKS MOS Wola Warszawa 3 : 1 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 3 21-11-2015 19:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 8 22-11-2015 15:00 UKS Olimp Skaryszew 2 : 3 APIS GV Mokobody

Kolejka 1 22-11-2015 16:00 GKS Jaguar Wolanów 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 20 25-11-2015 19:30 KKS Kozienice 3 : 0 MKS MDK Warszawa

Kolejka 19 26-11-2015 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 2 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 3 28-11-2015 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa 3 : 0 KKS Kozienice

Kolejka 2 28-11-2015 16:00 KS Zawkrze Mława 1 : 3 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 10 29-11-2015 15:00 UKS Olimp Skaryszew 2 : 3 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 11 29-11-2015 15:00 APIS GV Mokobody 1 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 6 01-12-2015 19:00 UKS Olimp Skaryszew 3 : 0 MKS MDK Warszawa

Kolejka 3 04-12-2015 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 0 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 5 05-12-2015 16:00 KS Zawkrze Mława 1 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 6 05-12-2015 16:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 1 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 15 05-12-2015 19:00 KS LESAN Halinów 1 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 13 06-12-2015 11:30 UMKS MOS Wola Warszawa 3 : 1 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 18 06-12-2015 15:00 APIS GV Mokobody 1 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 11 11-12-2015 16:30 MKS MDK Warszawa 3 : 1 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 8 11-12-2015 19:00 KKS Kozienice 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 12 12-12-2015 10:30 MKS MDK Warszawa 1 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 9 12-12-2015 15:00 MKS MDK Warszawa 1 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 22 12-12-2015 17:00 GKS Jaguar Wolanów 1 : 3 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 6 13-12-2015 15:00 APIS GV Mokobody 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 12 13-12-2015 18:00 SPS Volley Ostrołęka 0 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 22 16-12-2015 19:30 UMKS MOS Wola Warszawa 1 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 1 16-12-2015 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 2 : 3 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 5 17-12-2015 19:00 GKS Jaguar Wolanów 0 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 3 19-12-2015 16:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 0 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 7 19-12-2015 17:00 KS Zawkrze Mława 3 : 0 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 10 19-12-2015 19:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 21 19-12-2015 19:30 APIS GV Mokobody 0 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 2 08-01-2016 19:00 KKS Kozienice 1 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 7 09-01-2016 00:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 10 09-01-2016 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 14 10-01-2016 16:00 APIS GV Mokobody 3 : 1 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 8 10-01-2016 18:00 SPS Volley Ostrołęka 0 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 12 16-01-2016 16:00 KS Zawkrze Mława 1 : 3 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 13 16-01-2016 16:00 SPS 4CV Garwolin 1 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 20 16-01-2016 17:00 UMKS MOS Wola Warszawa 3 : 1 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 9 17-01-2016 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 3 : 2 KS LESAN Halinów

Kolejka 18 17-01-2016 19:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 13 21-01-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 0 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 7 22-01-2016 18:00 MKS MDK Warszawa 3 : 0 APIS GV Mokobody

Kolejka 17 22-01-2016 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 1 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 15 23-01-2016 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa 1 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 7 24-01-2016 16:00 GKS Jaguar Wolanów 3 : 0 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 20 24-01-2016 19:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 1 APIS GV Mokobody

Kolejka 17 29-01-2016 00:00 MKS MDK Warszawa 3 : 0 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 18 29-01-2016 19:00 KKS Kozienice 3 : 0 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 13 29-01-2016 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 4 30-01-2016 16:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 0 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 14 30-01-2016 19:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 2 KS LESAN Halinów

Kolejka 4 31-01-2016 13:00 UKS Olimp Skaryszew 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 3 31-01-2016 16:00 GKS Jaguar Wolanów 3 : 0 APIS GV Mokobody

Kolejka 4 06-02-2016 15:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 2 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 22 06-02-2016 16:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 1 APIS GV Mokobody
  06-02-2016 20:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 14 13-02-2016 16:00 KS Zawkrze Mława 1 : 3 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 19 13-02-2016 17:00 GKS Jaguar Wolanów 0 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 16 14-02-2016 00:00 UKS Olimp Skaryszew 3 : 0 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 12 18-02-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 0 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 4 20-02-2016 10:30 MKS MDK Warszawa 3 : 0 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 18 20-02-2016 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa 0 : 3 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 9 20-02-2016 16:00 KS Zawkrze Mława 1 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 22 20-02-2016 16:00 KKS Kozienice 3 : 0 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 20 20-02-2016 19:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 19 21-02-2016 16:00 APIS GV Mokobody 3 : 1 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 10 23-02-2016 20:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 1 MKS MDK Warszawa

Kolejka 12 24-02-2016 19:30 UKS Olimp Skaryszew 1 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 21 25-02-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 0 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 16 26-02-2016 19:00 KKS Kozienice 3 : 0 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 17 27-02-2016 16:00 KS Zawkrze Mława 0 : 3 APIS GV Mokobody

Kolejka 5 27-02-2016 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 3 : 2 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 14 28-02-2016 00:00 UKS Olimp Skaryszew 3 : 1 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 19 02-03-2016 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 0 : 3 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 4 04-03-2016 19:00 KKS Kozienice 3 : 1 KS LESAN Halinów

Kolejka 14 05-03-2016 10:30 MKS MDK Warszawa 3 : 2 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 1 05-03-2016 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa 3 : 1 APIS GV Mokobody

Kolejka 15 05-03-2016 16:00 KS Zawkrze Mława 1 : 3 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 6 05-03-2016 19:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 1 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 13 06-03-2016 16:00 GKS Jaguar Wolanów 0 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 5 09-03-2016 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa 2 : 3 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 3 10-03-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 2 : 3 KS Zawkrze Mława

Kolejka 14 11-03-2016 19:00 KKS Kozienice 3 : 0 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 21 11-03-2016 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 2 : 3 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 18 12-03-2016 00:00 UKS Olimp Skaryszew 2 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 19 12-03-2016 10:30 MKS MDK Warszawa 3 : 1 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 7 13-03-2016 19:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 0 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 8 16-03-2016 19:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 7 17-03-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 0 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 11 18-03-2016 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 3 : 1 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 8 19-03-2016 16:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 0 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 13 19-03-2016 19:00 KS LESAN Halinów 3 : 0 APIS GV Mokobody

Kolejka 15 20-03-2016 15:00 GKS Jaguar Wolanów 3 : 1 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 1 23-03-2016 19:00 KS LESAN Halinów 2 : 3 MKS MDK Warszawa

Kolejka 20 24-03-2016 19:30 UKS Olimp Skaryszew 2 : 3 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 16 25-03-2016 18:30 MKS MDK Warszawa 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 10 01-04-2016 19:00 KKS Kozienice 3 : 0 APIS GV Mokobody

Kolejka 11 02-04-2016 15:00 SPS Volley Ostrołęka 1 : 3 KKS Kozienice

Kolejka 16 02-04-2016 16:00 SPS 4CV Garwolin 1 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 21 02-04-2016 16:00 KS Zawkrze Mława 0 : 3 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 22 03-04-2016 15:00 UKS Olimp Skaryszew 3 : 1 UKS Sparta Grodzisk Mazow.

Kolejka 12 03-04-2016 16:00 APIS GV Mokobody 2 : 3 UMKS MOS Wola Warszawa

Kolejka 16 05-04-2016 20:00 APIS GV Mokobody 1 : 3 UKS Powsinek Wilanów

Kolejka 17 07-04-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 0 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 15 08-04-2016 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazow. 2 : 3 APIS GV Mokobody

Kolejka 6 09-04-2016 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa 0 : 3 KS LESAN Halinów

Kolejka 20 09-04-2016 16:00 SPS 4CV Garwolin 3 : 0 KS Zawkrze Mława

Kolejka 21 10-04-2016 15:00 SPS Volley Ostrołęka 3 : 1 UKS Olimp Skaryszew

Kolejka 17 10-04-2016 16:00 GKS Jaguar Wolanów 0 : 3 SPS 4CV Garwolin

Kolejka 11 14-04-2016 20:00 UKS Powsinek Wilanów 3 : 2 GKS Jaguar Wolanów

Kolejka 9 16-04-2016 18:00 APIS GV Mokobody 3 : 2 SPS Volley Ostrołęka

Kolejka 5 16-04-2016 19:00 KS LESAN Halinów 0 : 3 SPS 4CV Garwolin