Jesteś tutaj: StartAktualnościAndpol Bis kolejnym sponsorem naszego klubu

Andpol Bis kolejnym sponsorem naszego klubu

Firma Andpol Bis Andrzej Loch została kolejnym sponsorem APIS GV Mokobody. Firma Andpol związała się z naszym klubem roczną umową sponsorską.

"Wynik sportowy jaki Global osiągnął w minionym sezonie jest elementem niezwykle istotnym we wszelkich rozmowach z naszymi sponsorami. Jednakże to, co jest równie istotne to zasięg internetowy naszej działalności, który można kreatywnie wykorzystywać w procesach marketingowych każdej firmy. Roczna umowa z firmą Andpol Bis zwiększa grupę przedsiębiorstw, które zaufały GV, dywersyfikuje źródła przychodów klubu a także zwiększa poczucie bezpieczeństwa finansowego w sezonie 2015/2016. Nie pozostaje nam nic innego jak dołożyć dobrą postawę drużyny w trakcie rozgrywek." - powiedział Artur Kamiński, prezes zarządu SKF GV Mokobody.

Logo ANDPOL BIS

 

Andpolbis jest czołowym dostawcą krat pomostowych, stopni schodowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji materiałów dla przemysłu owocuję wysoką jakością oferowanych przez Andpolbis pomostowych. Współpracuje z firmami z całej Europy.

Oferta Andpolbis nie ogranicza się jedynie do krat pomostowych. Katalog produktów obejmuje min: blachy perforowane, blachy lawetowe, wyroby hutnicze.

 

 

 

ANDPOL  BIS
Andrzej Loch
ul. Drużbackiej 3
62-500 Konin
Tel: 63 226-21-21
Fax: 63 226-21-21
Tel/Fax: 63 226 20 29
Tel.kom: 600-450-268
www.andpolbis.pl
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.